top of page
+38 098 808 55 11

ПРО НАС

Почали виробництво у 2015-му. Тому що було якось сумно вiд того, що куди не глянь, усюди чи мейд ін чіна, чи Польща, чи ще щось. А хотiлося стояти десь на мiжнароднiй виставцi з якiсним продуктом Made in UKRAINE) Чому чавун? Тому що це назавжди. Та безпечно для здоров'я. Та тому що чавунна сковорода, якщо ви з нею подружилися, це не просто рiч, а ваша подруга) I Made in UKRAINE буде чудово працювати i через 100 рокiв, i через 200. I ми даємо 100 рокiв гарантiї. А це круто))
Ми поназбирали на барахолках та на металобрухтi купу старих чавунних пателень, почухали, посмажили, покуштували, ретельно вивчили та зробили щось своє. Здається, що вийшло непогано. Ось якось так. Працюємо далi)))

А да! Ми вже другий рiк поспiль, незважаючи на вiйну, виставляємо наш Made in UKRAINE на однiй з найбiльших виставок у свiтi, яка проходить взимку у Франкфуртi. Та що саме головне –  у брендхолi, разом з усiма світовими брендами. Єдинi з усiх країн колишнього СНД. Та вже потроху, крiм Європи та Америки, починаємо вiдправляти НАШI УКРАЇНСЬКI пательнi у якiсь дивнi мiста на кшталт Бангладешу чи Японiї. Маємо чим пишатися)

Та саме такий i був план)

майстерня мессе 2024

майстерня мессе 2024

Відтворити відео
bottom of page